PRACA w Austrii i Szwajcarii !

[ 0 ] 7 lutego 2016 |

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem systemów odwodnień oraz konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie. Obecnie do działu eksportu poszukujemy pracownika na stanowisko Sales Executive na rynki Austrii i Szwajcarii.

att-logo

Sales Executive / Przedstawiciel Handlowy

Austria / Szwajcaria

Lokalizacja: praca wymaga zamieszkania w Austrii lub Szwajcarii.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za proces sprzedaży na terenie Austrii i Szwajcarii
  • Realizacja planu sprzedaży, zgodnie z określonymi celami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Zarządzanie relacjami z klientami i partnerami handlowymi
  • Budowa sieci dystrybutorów
  • Raportowanie w zakresie bieżącej działalności i rozwoju rynku
  • Monitorowanie realizowanych projektów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe; praktyczna znajomość zagadnień technicznych będzie dodatkowym atutem
  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej)
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętności handlowe
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu (warunek konieczny)
  • Gotowość do stałego zamieszkania w Austrii i częstych podróży służbowych na terenie Austrii i Szwajcarii (warunek konieczny)
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię za wyniki sprzedażowe
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Pakiet szkoleń specjalistycznych
  • Dynamiczną pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

WIECEJ INFORMACJI NA->  PRACUJ.PL

Kategoria: Aktualności

Zostaw odpowiedź